Hazır Beton

Hazır beton çimento, agrega (kum, çakıl, kırmataş), su ve gerektiğinde bazı katkı maddelerinin belli bir üretim teknolojisine uygun olarak karıştırılmasıyla elde edilen, başlangıçta plastik yada akıcı kıvamda olup, şekil verilebilen ve zamanla katılaşıp sertleşerek, mukavemet kazanan önemli bir yapı malzemesidir.

Tesislerimizde TS EN 206 standartlarına uygun olarak çeşitli kıvam ve agrega dane büyüklüğü sınıflarında, C12’den C40’a kadar normal ve yüksek dayanımlı betonlar üretilmektedir.

İnşaat

Firmamız güvencesiyle, kaliteli işçilik ve estetik mimari çözümlerle inşa edilen lüks apartmanlar konut ihtiyacının karşılanmasına katkı sağlamaktadır.

Firmamız imzasıyla Kepez’de 3+1 ve 1+1 konutlarından oluşan iki ayrı apartman inşa edilmiş ve 2013 yılı itibariyle oturumlar başlamıştır.

Sarıkorkmaz Mahallesi’nde inşası devam eden ve farklı büyüklüklerde konutlar sunan yeni apartman projemiz yakın zamanda tamamlanacaktır.

Kum, Çakıl ve Agrega

Agrega doğal, yapay ve her iki cins yoğun mineral malzemenin   genellikle   100   mm’ye   kadar   çeşitli büyüklüklerdeki kırılmamış ve/veya kırılmış tanelerden oluşmaktadır.

Taş ocağımızdan çıkartılan hammaddeler konkasör tesisimizde işlenerek istenilen ebatlarda kırılıp, elenmekte; ardından yıkama-eleme tesisinde yıkanarak kullanıma sunulmaktadır.